İnsan Kaynakları

Anasayfa / İnsan Kaynakları

Insan Kaynaklari Politikamiz

Hizla gelisen sektörümüzde Insan Kaynaklari'na verdigi önemle farkini ortaya koyan sirketimiz, çalisanlari ve nitelikli isgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekistirmeyi amaç edinmistir.

Kurumsal basariya ancak bilgili, deneyimli, isini kendisine meslek edinmis ve motive olmus çalisanlarla ulasilacagina inanan firmamiz, en önemli iç kaynagi olan çalisanlarin destegine ve üretkenligine güvenmektedir. Firmamizin basariyi temel alan çagdas Insan Kaynaklari politikasi, kaliteli insan gücü alimini gerçeklestirmek ve bu gücün en verimli sekilde degerlendirilmesini saglamak hedeflerine yönelmistir.

Sirket, çalisanlarina egitim olanaklari sunarak, sisteme bilinçli katilimlarini saglayarak, üretimin her kademesinde çagdas kalite degerlerine ve müsteri memnuniyetine ulasmayi ve sürekli iyilesmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle Insan Kaynaklari yönetimi, çalisanlarin meslek egitimine özel bir önem vererek çalisanlarinin yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle gelistirmeleri ve kariyer hedeflerine ulasmalari için en uygun ortami hazirlamaya çalismaktadir. Sirketimiz, personeline sürekli yatirim yapmakta ve çalisan memnuniyetini en üst noktaya çikarmayi amaçlamaktadir.

Açik Pozisyonlar;
- Müsteri Temsilcisi
- Pazarlama Sorumlusu
- Sekreter

İş Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Adınız *
Soyadınız *
Gsm No *
E-Posta *
Doğum Tarihi *
Cinsiyet *
Uyruk *
Çalışmak istediğiniz il *
Engelli Durumu *

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu *
Eğitim Seviyesi *

İş Tecrübesi

Toplam Tecrübe (Yıl)*
Şu anda herhangi bir yerde çalışıyormusunuz?

Başvuru Pozisyonu

Pozisyon *
Kendi CV'nizi Yükleyin
(Yalnızca .doc / .docx / .pdf / .xls)
Başvuru Yap

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 232 457 19 09

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.Sinan KAPCI
Top